Siltnamiai

Tel. užsakymams
8 696 95222

Šiltnamiai lizingu

* Šiuo metu lizingas su 0,0% palūkanos

siltnamiai lizingu

** Šiltnamiu kainos nurodytos su 4mm.danga

Aprašymas

Šiltnamis gaminamas nuo 1994 metų. Ilgametė patirtis leido pasiekti, kad būtent šis šitnamis atitiktų visus lūkesčius pirkėjų ir jis taptu vienu perkamaiusių šiltnamių Europoje ir NVS šalyse, kurį rekomenduojame isigyti išrankiausiam pirkejui

TVIRTAS IR ILGAAMŽIŠKAS RĖMAS

Karkasas pagamintas iš tvirto metalo, nuo 0,8 mm iki 1,3 mm storio ir tik poto dengiamas cinku, kas įtakoja gaminio ilgaamžiskumą ir atsparumą korozijai.

STABILUS STIPRIAM VĖJUI

Šiltnamio įvirtinimui į žemę, nereikalingi papildomi tvirtinimai, nes komplektacijoje jau yra T formos profiliai, kurie užsikasa į žemę. Omega pofilio arkos išdėstytos taip,kad šiltnamiui suteikia įpatyngo tvirtumo

PATVARUS POLIKARBONATAS

Šiltnamio dangai naudojama Vokiški ir Austriški UV atsparūs kanalinio polikarbonato lakštai. Tai pažangi šiltnamių dengimo medžiaga, kuri savo apsauginėmis savybėmis žymiai pranoksta stiklą. Kanalinis polikarbonatas garantuoja ypatingą šiltnamio patvarumą ir atsparumą smūgiams,bei krušai.

Parašykite mums

Šiltnamiai "TRIOŠKA"

Šiltnamiai "TRIOŠKA 12"

Šiltnamio plotas 12m2. Ilgis 400cm. Plotis 3 m. Aukštis 2,10 m. Du ventiliaciniai langai.Dvi durys iš abiejų galų.Su tvirtinimo kojomis į žemę. Dengtas 4mm. arba 6mm. kanalinio polikarbonato danga.

Šiltnamio Kaina 410€

Šiltnamio Akcijos kaina 295€**

Šiltnamiai "TRIOŠKA 18"

Šiltnamio plotas 18m2. Ilgis 600cm. Plotis 3 m. Aukštis 2,10 m. Du ventiliaciniai langai.Dvi durys iš abiejų galų.Su tvirtinimo kojomis į žemę. Dengtas 4mm. arba 6mm. kanalinio polikarbonato danga.

Šiltnamio Kaina 547€

Šiltnamio Akcijos kaina 375€**

Šiltnamiai "TRIOŠKA 24"

Šiltnamio plotas 24m2. Ilgis 800cm. Plotis 3 m. Aukštis 2,10 m. Du ventiliaciniai langai.Dvi durys iš abiejų galų.Su tvirtinimo kojomis į žemę. Dengtas 4mm. arba 6mm. kanalinio polikarbonato danga.

Šiltnamio Kaina 685€

Šiltnamio Akcijos kaina 455€**

Šiltnamiai "TRIOŠKA 30"

Šiltnamio plotas 30m2. Ilgis 10 m. Plotis 3 m. Aukštis 2,10 m. Du ventiliaciniai langai.Dvi durys iš abiejų galų.Su tvirtinimo kojomis į žemę. Dengtas 4mm. arba 6mm. kanalinio polikarbonato danga.

Šiltnamio Kaina 823€

Šiltnamio Akcijos kaina 535€**

Šiltnamiai "TRIOŠKA"

Šiltnamiai "TRIOŠKA" pagal jūsų pageidaujama ilgi: 30m2., 36m2.,42m2. ir t.t. Ilgis 10m,12m,14m,16m, ir t.t.Plotis 3 m. Aukštis 2,10 m. Dengta 4mm. arba 6mm. kanalinio polikarbonato danga.

Visus Šiltnamius galima pirkti ir išsimokėtinai

DĖMESIO!!! Šiam šiltnamiui suteikiama garantija: Konstrukcijai - 3 metai Polikarbonatinei dangai - 10 metų Norint, kad šiltnamis tarnautų dar ilgiau, žiemos laikotarpiu, siekiant išvengti šiltnamio pažeidimų dėl pernelyg didelės sniego apkrovos, rekomenduojama nuvalyti sniegą. Garantija nuo gamtos stichijų padarytos žalos neteikiama. Siūlome susisiekti su savo draudimo kompanijos atstovais ir aptarti sodo statinių apsaugos draudimo galimybes.

Šiltnamius pristatome į tolimiausią Lietuvos kampelį. Galim pristatyti ir kitas Europos šalis kaip Latvija,Estija,Lenkija,Anglija,Airija

Galime sumontuoti jūsų nupirkta šiltnami